×
język polski język rosyjski język angielski

Spotkanie techniczno-handlowe w Ciechocinku

W dniu 8 marca bieżącego roku, w Ciechocinku odbyło się spotkanie techniczno-handlowe organizowane przez firmę EURO - PLAST. Jest to jeden z liderów na rynku polskim, produkujący urządzenia z tworzyw sztucznych, tj. przydomowe oczyszczalnie ścieków z drenażem rozsączającym, hybrydowe oczyszczalnie biologiczno-mechaniczne EUROMATIC, inteligentne systemy dla hoteli EUROTRYLOGIC, zbiorniki wielkogabarytowe TRY na ścieki, wodę deszczową, ekologiczne zbiorniki dla rolnictwa, pojemniki na wodę pitną, studnie oraz separatory tłuszczu.

Na miejsce konferencji wybrano niedawno otwarty, firmowy  hotel AUSTERIA. W związku z wyborem tego miejsca, uczestnicy, po zakończeniu warsztatów, mieli możliwość skorzystania ze świetnie wyposażonego baru, restauracji oraz zrelaksowania się w SPA.

 Zainteresowanie udziałem w pierwszym tego typu szkoleniu przerosło najśmielsze oczekiwania dyrekcji firmy. Chętnych było ponad 300 osób! Spośród nich wybrano przedsiębiorców, z którymi dotychczasowa współpraca była bardzo owocna, jak również tych, którzy aspirują na doskonałych partnerów biznesowych w przyszłości. 

Tematyka spotkania skupiała się wokół zagadnień technicznych, dotyczących produktów firmy, które znajdują się już w ofercie oraz tych, które zostaną wprowadzone na rynek w tym roku. W najbliższym czasie firma EURO – PLAST rozszerzy swoją ofertę o systemy hotelowe TRYLOGIC, zbiorniki wielkogabarytowe  TRY, o średnicy 2m i 2,5m, a także nową linię biopreparatów ECOLOGIS. W trakcie spotkania zostały poruszone również kwestie dotyczące oznakowań produktów firmy EURO - PLAST i nowej oferty handlowej. Przede wszystkim skupiono się jednak na tym, by zdobyte podczas szkolenia informacje można było wykorzystać w praktyce. Specjalistyczna wiedza przekazywana była przez pracowników firmy oraz inżynierów światowych marek (SIEMENS, SECOH, HTS – BIO). Prezentacje wzbogacono o liczne porady praktyczne i pokazy techniczne. Każdy z uczestników otrzymał zestaw materiałów zawierających istotne informacje na temat prezentowanych produktów oraz certyfikat ukończenia szkolenia. Ponadto w hotelu zorganizowana została wystawa szerokiej gamy produktów firmy EURO – PLAST.

W związku z sukcesem, jakim okazało się przeprowadzone szkolenie, zarząd firmy podjął decyzję o regularnym organizowaniu tego typu imprez pod nazwą: "Ogólnopolski  Zlot Instalatora"- na który już dziś SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Sporządził: Dyrektor Handlowy Marek Stencel