×
język polski język rosyjski język angielski

Płyta projektanta

Pragniemy zaprezentować Państwu, nowe narzędzie niezbędne przy współpracy z fachowcami branży wodno – kanalizacyjnej. Płyta Projektanta jest swego rodzaju podręcznikiem, zawierającym informacje niezbędne do prawidłowego projektowania, doboru i montażu przydomowych oczyszczalni ścieków. (czytaj więcej)

 

Po wielu miesiącach przygotowań, EURO-PLAST pragnie zaprezentować nowe narzędzie niezbędne przy współpracy z fachowcami branży wodno – kanalizacyjnej.  Jest to profesjonalna pomoc dla projektantów, serwisantów i instalatorów, którzy współpracują już z naszą firmą, jak również dla tych, którzy planują nawiązać z nami kontakt. Płyta Projektanta jest swego rodzaju podręcznikiem, zawierającym informacje niezbędne do prawidłowego doboru, projektowania i montażu przydomowych oczyszczalni ścieków.

 

Wśród licznych materiałów dostępnych na płycie, znalazły się:

  • Cennik
  • Deklaracje i atesty
  • Karty katalogowe
  • Instrukcje montażu
  • Gotowe projekty systemów EUROMATIC
  • Gotowe projekty systemów TRYLOGIC
  • Zasady doboru
  • Maretiały marketingowe 

Materiały zamieszczone na płycie dotyczą produktów dostępnych w ofercie firmy EURO–PLAST od wielu lat, jak również tych, które są nowościami na rynku. Można więc uzupełnić dotychczasową wiedzę oraz zapoznać się z nowymi rozwiązaniami technologicznymi takimi jak systemy hybrydowe TRYLOGIC.

Warto podkreślić, iż dostępne na płycie materiały mają na celu wsparcie prac inwestorów i projektantów. Ponadto istnieje możliwość indywidualnego przeszkolenia techniczno–handlowego osób zainteresowanych, przez wykwalifikowaną kadrę firmy EURO–PLAST.

W razie potrzeby oferujemy również duże możliwości w zakresie dostosowania produktów do potrzeb klientów.

Serdecznie zapraszamy wszystkich Państwa – projektantów, serwisantów, montażystów instalacji sanitarnych - do współpracy. W ostatnich latach bardzo prężnie rozwija się rynek inwestycji indywidualnych, gminnych i przemysłowych. W związku ze wsparciem ze strony instytucji państwowych, licznymi dotacjami oraz wzrostem cen odprowadzania ścieków, wszelkie tego typu rozwiązania cieszą się dużym zainteresowaniem. W zaspokajaniu rosnących potrzeb klientów istotną rolę będą odgrywały kontakty z wykwalifikowanymi specjalistami. Firma EURO-PLAST wychodząc naprzeciw tym potrzebom oferuje liczne perspektywy współpracy – niosące za sobą korzyści zarówno biznesowe, jak i finansowe dla obu stron.